Wykonujemy kompleksowe remonty domów i mieszkań.
Działamy na terenie gminy Łazy i w promieniu 30km.

Chcesz zrobić remont?
Skontaktuj się z nami i umów się na bezpłatną wycenę.

Niestandardowe projekty - dostęp do maszyn produkcyjnych

Jako oddział firmy produkcyjnej mamy dostęp do własnego, w pełni wyposażonego, warsztatu ślusarskiego oraz do wielu  różnych ciężkich maszyn przemysłowych których na co dzień używamy do produkcji haków i obejm.

Daje nam to niespotykaną możliwość tworzenia niestandardowych zaczepów, uchwytów lub całych konstrukcji bez których wykonanie niektórych projektów byłoby albo bardzo trudne albo wręcz niemożliwe.

Przykładem takiej konstrukcji może być choćby, widoczny na zdjęciach poniżej, podnoszony właz do piwnicy, wykonany i zamontowany przez nas. Lub, dzięki dostępowi do dużego i wydajnego kompresora oraz piaskarki, wykonanie piaskowania i fugowania starej ceglanej ściany.

Zabudowy z płyt gipsowych / ściany z karton gipsu / podwieszane sufity

Wykonujemy zabudowy, ścianki oraz podwieszane sufity z płyt kartonowo gipsowych.

Budujemy solidne i trwałe ścianki działowe, które pozwalają na elastyczne kształtowanie wnętrza i dzielenie przestrzeni w domu lub mieszkaniu. Oferujemy również możliwość różnych opcji wykończenia – takich jak malowanie, tapetowanie lub montaż płytek ceramicznych, aby dostosować je do stylistyki i preferencji estetycznych klienta.

Ponadto, specjalizujemy się w budowie podwieszanych sufitów, które nie tylko nadają wnętrzu elegancki wygląd, ale również umożliwiają ukrycie instalacji i poprawę akustyki.

Układanie glazury, terakoty, gresu

Oferujemy usługi układania płytek, w tym glazury, terakoty i gresu. Układamy kafelki dowolnych wymiarów, fugujemy i silikonujemy.

Narożniki zewnętrzne wykańczamy listwami lub szlifujemy do kąta 45 stopni, według preferencji klienta.

Gwarantujemy profesjonalne wykonanie z dbałością o każdy szczegół, zapewniające trwałe i estetyczne efekty.

Malowanie / tapetowanie

Nasza usługa malowania i tapetowania w pierwszej kolejności obejmuje przygotowanie ścian, sufitów do malowania (uzupełnienie ubytków,  gruntowanie). Następnie kompleksowe zabezpieczenie pomieszczenia.

Po zakończeniu prac malarskich lub tapetowania, nasz zespół dokładnie posprząta pomieszczenie. Usuniemy wszelkie ślady farby, kleju czy innych pozostałości, pozostawiając wnętrze w nieskazitelnym stanie.

Układanie paneli podłogowych i ściennych / montaż drzwi

Zapewniamy profesjonalną usługę układania paneli podłogowych i ściennych oraz montażu listew przypodłogowych.

Dbamy o to aby panele były ułożone precyzyjne z zachowaniem niezbędnej dylatacji, tak aby tworzyły równą, estetyczną oraz trwałą powierzchnię. Montujemy listwy przypodłogowe dowolnego typu.

Obsadzamy ościeżnice, montujemy drzwi wewnętrzne oraz zewnętrzne.

Murowanie / tynkowanie / gładzie / wylewki

Oferujemy kompleksową usługę murowania, tynkowania i kładzenia gładzi. Wykonujemy także wylewki klasyczne lub samopoziomujące.

Dzięki naszej usłudze murowania, możemy stworzyć nowe ściany lub przekształcić istniejące pomieszczenia zamurowując otwory po wyrwanych drzwiach lub oknach które mają być przeniesione. 

Wykonujemy zarówno tradycyjne tynki cementowe, jak i nowoczesne tynki gipsowe. Tynkowanie zapewnia równą powierzchnię, która jest gotowa do dalszych prac wykończeniowych.

Oferujemy również usługę kładzenia gładzi dzięki której eliminujemy wszelkie nierówności i niedoskonałości a ściana staje się gładka i idealnie nadaje się do malowania lub tapetowania.

Przeróbki wodno-kanalizacyjne i elektryczne

W celu dostosowania pomieszczeń do nowego projektu wykonujemy niezbędne przeróbki wodno-kanalizacyjne oraz elektryczne.

Przeróbki wodno-kanalizacyjne obejmują zmiany w układzie rur wodnych i kanalizacyjnych, takie jak dodawanie nowych przyłączy, przesuwanie istniejących rur, czy tworzenie nowych punktów odpływowych czy poboru wody. Wykonujemy także przeróbki kanalizacyjne, np. związane z instalacją nowych systemów odprowadzania ścieków czy modernizacją istniejących rur.

Przeróbki elektryczne natomiast dotyczą zmian w instalacji elektrycznej. Mogą obejmować dodawanie nowych punktów zasilania, przesuwanie istniejących gniazd elektrycznych, czy modernizację systemu oświetlenia.

Montaż urządzeń sanitarnych

Montujemy wszelkiego rodzaju urządzenia sanitarne takie jak toalety, bidety, zlewy, kabiny prysznicowe, wanny, krany ścienne, stojące i inne.

Montujemy wentylatory wewnętrzne, ścienne lub sufitowe.

Wykonujemy/przerabiamy proste instalacje sanitarne, zakładamy filtry wodne.

Prace wyburzeniowe

Oferujemy pełną gamę prac wyburzeniowych:

  • wyburzanie ścian
  • skuwanie tynków
  • usuwanie tapet/farb
  • skuwanie płytek
  • demontaż drzwi i okien
  • demontaż podłogi
  • demontaż zabudowy kartonowo-gipsowej

Podczas prac wyburzeniowych dbamy o odpowiednie zabezpieczenie pomieszczeń, wyniesienie powstałego gruzu oraz dokładne wysprzątanie po zakończonej pracy.

Zapraszam do kontaktu

Pozdrawiam,
Sebastian Nocoń